Eurosoft

GTI Racing

  • GTI-1025
  • Tedarik süresi 3-5 iş günüOkuldan teslim edilecekVAR
60,00
Özellikleri : “GTI racing” tamamen gerçekçi ve detaylı araba simulasyonu ile, sizlere araba sürmenin bütün heyecanını sunuyor. Gazı freni vb… kullanarak, gerçek araba kullanımındaki hızı ve gücü hissedeceksiniz.

Gerçekci sürüş modeli
Günümüz arabalarının gerçekci modellemeleri sizlere dinamik bir ortamda araba sürmenin heyecanını sunuyor. Araba kullanımında size sunulmus detaylı kontrol, sizlere inanılmaz sürüş kolaylığıyla buyuk zevk almanızı da sağlıyor.

Arabalar
“GTI racing” size Volkswagen Golf serisinin en büyük koleksiyonunu sunuyor. En eski sürümden en yenisine kadar 5 nesil 15 Golf’ten istediğinizi seçebilirsiniz. GTI, G60 ve R32’yi denemeyi unutmayın. Gerçek Beetle ve T1 “Samba” ile birlikte, Volkswagenleri, en uçuk ve en klasik arabaları deneyin.

Ayar
“GTI Racing” sizi etkileyici ve geniş, gerçekçi, görsel performans ve parça ayarı dizisi sayesinde uzman araba geliştirme dünyasına götürür. Bilstein, Brembo, Eibach, Kamei, Kerscher, König, Remus, Zender ve diğer şaşırtıcı imalatçıların çeşitli eserlerinden seçim yapın. Tekerlekler, zenon lambaları, çeşitli gövde teçhizatı, egzozlar ve çerçeveler- Arabanızın görünüm ve ayarları açısından ihtiyaç duyacağınız ya da arzulayacağınız her şey. Sınırsız perfromans arttırıcı eklenti imkanı.

Hız
70 ın uzerinde yarış ve 6 özel ayar ve seneryolarla AL rakiplerine karşı savaşacak, alp atışlarınızı hissedeceksiniz. Aracını nasıl yükselteceğinizi öğrenmek için çok sayıda fırsat sizleri bekliyor.25 turnuvayı Almanya, Fransa, Italya ve İngiltere de yapıp para kazanacak ve bu paralarla yarış pozisyonlarınızı değiştireceksiniz.En yüksek dereceye çıkacak, en iyi araba yükselticisi olacak, tüm konstrolü elinizde tutmayı öğreneceksiniz.

Canlı yarış ortamı
GTI racing size yüzlerce orjinal simule edilmiş yol objelerinden oluşan pistleri sunup, yarış heyecanını gerçeğe yaklaştırıyor.Bu objeleri kulanıp yarışta avantaj sağlayabilirsiniz.Statik bir araba ve yarıştan öte, arabanızda yapabilceğiniz değişiklikler ve pistteki objelerle canlı araba yarışı heyecanını yaşayacaksınız.Tamamen gerçekci çarpışma ve araba hareketleriyle heyecanın doruklarına çıkacaksınız.

AL yarışcıları
Gerçekci sürüş ve modellemenin bütün yönlerini kullanacak ve AL sürücülerine meydan okuyacaksınız.Agresif yarışcılar, her hatanızda önünüze geçecek ve bunun yanında sizi durdurabilecek, yolun dışına atabilecek, kısa yolları kullanabilecek.Yarışta sınırları tanımayacaksınız..

Detaylı araba parçalama modeli
Araba çarpışmalarından veya yoldaki objelerle olan temaslarınızdan kaynaklanan bütün hasarları tüm gerçekliğiyle fark edeceksiniz.4 farklı yarış hazırlama.Arkadaslarınızı yarıştan atabilme, sürükleyebilme ..vb gibi bir cok heyecan verici detay sizlerle.

Online sürüş
LAN veya internet üzerinden yarış imkanı.Arkadaşlarınızın yarıştaki durumlarını kontrol edebilmek elinizde.

Düzenleme
Editor u kullanarak kendi yarışınızı yaratabilir, kendi pistinizi verilen temel limitleri kullanarak kurabilirsiniz.Kendi arabanızı oyuna dahil edebilirsiniz.Kendi yarış modunuzu yaratabilir ve internette arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz( Xpand’s Background).Yaratma limiti sizsiniz, ne kadar hayal edeliyorsanız…

AVI tekrarı
Özel efektler ve kamera ayarları ile yarış pozisyonlarınızı AVI formatında kaydedebilirsiniz.Sürüş yeteneklerinizi sergileyen film yaratabilir, arkadaslarınıza sunabilirsinz.Hiçbir yardım almadan, en iyisi oldugunuzu kanıtlayabilirsiniz…
 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 60,00 60,00
3 20,75 62,25
4 15,68 62,70
6 10,67 64,02
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 60,00 60,00
2 30,96 61,92
3 20,82 62,46
5 12,71 63,54
6 10,69 64,14
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 60,00 60,00
2 30,96 61,92
3 20,82 62,46
4 15,76 63,03
5 12,72 63,60
6 10,69 64,14

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı