Hakkımızda

Çağdaş ELT Kitabevi , 1998 yılından itibaren yabancı dil eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.
Ege Bölgesinde Anadolu Liseleri, kolejler ve yabancı dil dersanelerinin yabancı dil kitaplarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, bu okullara yönelik eğitim danışmanlığı hizmeti vermekte ve İngilizce öğretmenleri için seminer, workshop gibi eğitim faaliyetleri düzenlemektedir. Amacımız, yabancı dil eğitiminin yaygınlaşması ve yüksek kalitede ürün ve hizmet verilmesidir. İngilizce,Almanca,Fransızca,İtalyanca ve İspanyolca dillerinde yayınlarımız mevcuttur. Toptan satışımızın yanı sıra, Konak’taki adresimizde perakende satışımız da vardır.

Firmamız ayrıca 2004 yılından itibaren bir Amerikan puzzle firması olan Masterpieces Puzzle & Games'in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. 2007 yılında puzzle ürünlerimize, Hollanda’da ithal ettiğimiz yeni bir marka olan Fame Puzzle'ı da dahil etmiş bulunmaktayız. Bu ürünlerimizin satışını, çeşitli internet alışveriş siteleri ve zincir mağazalar aracılığıyla yapmaktayız.

Çağımızda e-ticaret hızla gelişmekte ve biz de 2008 yılında hazırladığımız www.hobivizyon.com adlı sitemizden, kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile müşterilere hizmet vermeyi amaçlıyoruz.. Sitemizde Türkçe ve yabancı dil kitaplar, puzzle çeşitleri, yabancı dil,eğitim öğretim ve hobi yazılımları,bilgisayar oyunları,çeşitli oyuncaklar ve dekoratif ürünleri sunmaktayız.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı